Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий, бездеятельности, признании недействительными и отмене лицензий и обязательстве совершить определенные действия

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 31.03.2009 № 09/71

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 березня 2009 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів Гусака М. Б., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., при секретарі судового засідання Бурнишевій О. Е. (за участю представників Закритого акціонерного товариства "Фармреєстр" - Бондаренка Я. М. та Онищенко Т. В.), розглянувши у порядку усного провадження за винятковими обставинами за скаргою Закритого акціонерного товариства "Фармреєстр" (далі - Товариство "Фармреєстр") справу за позовом ОСОБА_1 до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія), треті особи - Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛ-реєстратор" (далі - Товариство "АЛ-реєстратор"), Товариство "Фармреєстр", про визнання протиправними дій, бездіяльності, визнання нечинними та скасування ліцензій і зобов'язання до вчинення певних дій, встановила:

У вересні 2007 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати протиправними: дії Комісії щодо видачі ліцензії на здійснення такої професійної діяльності на ринку цінних паперів як депозитарна, а саме - діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів Товариству "АЛ-реєстратор"; бездіяльність Комісії щодо нездійснення належної перевірки обставин видачі цієї ліцензії; бездіяльність Комісії щодо нездійснення належної перевірки діяльності та дотримання ліцензійних умов товариствами "АЛ-реєстратор" і "Фармреєстр"; визнати нечинними та скасувати ліцензії, видані зазначеним товариствам, а також відповідні накази Комісії від 12 травня 2006 року N 487 та 25 липня 2007 року N 714 про видачу ліцензій.

Опрос