Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным распоряжения об аннулировании регистрации организации

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 10.06.2008 № 21-2574во07

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ В АДМІНІСТРАТИВНИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

10.06.2008 р. 

Справа N 21-2574во07 

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів Гусака М. Б., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши у порядку письмового провадження за винятковими обставинами за скаргою Громадської організації "Всеукраїнська спілка автомобілістів" (далі - ГО "Всеукраїнська спілка автомобілістів") справу за позовом ГО "Всеукраїнська спілка автомобілістів" до Київського міського управління юстиції, третя особа: Громадська організація "Київська міська спілка автомобілістів", про визнання недійсним розпорядження, встановила:

У серпні 2005 року ГО "Всеукраїнська спілка автомобілістів" звернулась до суду з позовом про визнання недійсним розпорядження Київського міського управління юстиції від 3 лютого 2005 року N 4 про анулювання реєстрації Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що спірне розпорядження не відповідає вимогам чинного законодавства, яке регулює порядок реєстрації та легалізації громадських організацій.

Господарський суд м. Києва постановою від 23 грудня 2005 року, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 25 квітня 2006 року, у задоволенні позову відмовив.

Ухвалою від 7 листопада 2007 року Вищий адміністративний суд України зазначені судові рішення залишив без змін.

У скарзі про перегляд цієї ухвали за винятковими обставинами ГО "Всеукраїнська спілка автомобілістів" порушила питання про скасування ухвалених у справі судових рішень та прийняття нового рішення про задоволенні позову. На обґрунтування своєї скарги позивач послався на порушення судами норм матеріального та процесуального права, неоднакове застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм права та надав ухвалу Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 15 травня 2007 року, в якій суд по-іншому застосував ці норми права.

Опрос