Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании убытков от льготных перевозок пассажиров

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 22.04.2008

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 22 квітня 2008 року

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України, розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційне подання Генерального прокурора України на постанову Вищого господарського суду України від 17 січня 2008 року у справі N 53/441-06 за позовом відкритого акціонерного товариства "АТП-16351" (далі - ВАТ "АТП-16351") до Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області (далі - Дергачівська райдержадміністрація), управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області, треті особи: Головне управління промисловості, транспорту і зв'язку Харківської обласної державної адміністрації, Головне фінансове управління Харківської обласної державної адміністрації, - про стягнення 1211550 грн. 00 коп., встановила:

У серпні 2005 року ВАТ "АТП-16351" звернулося до господарського суду Харківської області з позовом, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просило стягнути з відповідачів 1211550 грн. 00 коп. збитків від пільгових перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування за 2003 - 2004 роки.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос