Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расторжении договора аренды и выселении из нежилого помещения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 03.06.2008

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 3 червня 2008 року

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Барбари В. П., суддів - Гуля В. С., Карпечкіна П. Ф., Колесника П. І. Потильчака О. І., Черногуза Ф. Ф., Шицького І. Б., Щотки С. О., за участю представників: позивача - С. В. В., Р. В. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу комунального підприємства "Оренда" на постанову Вищого господарського суду України від 6 березня 2008 року у справі за позовом комунального підприємства "Оренда" до відкритого акціонерного товариства "Київбуддеталькомплект", треті особи - товариство з обмеженою відповідальністю "Імпресса", Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація "Джерело Надії", суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа ОСОБА_1, про розірвання договору та виселення, встановила:

Позивач звернувся до господарського суду міста Києва з позовом про розірвання договору оренди N 603/22 від 1 лютого 2000 року, укладеного між комунальним підприємством "Оренда" та відкритим акціонерним товариством "Київбуддеталькомплект", виселення відповідача з нежитлового приміщення загальною площею 150,9 кв. м, розташованого по вул. Сагайдачного, 25-г в м. Київ та передачу вказаного приміщення позивачу по акту приймання-передачі.

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач за відсутності погодження з позивачем користується орендованим нежитловим приміщенням з іншими особами, чим порушує п. 5.1 Договору оренди та положення Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Опрос