Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления апелляционного суда и направлении дела на новое апелляционное рассмотрение

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 26.02.2008

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 26 лютого 2008 року

(Витяг)

Апеляційний суд Одеської області постановою від 12 грудня 2007 р. повернув зі стадії попереднього розгляду кримінальну справу щодо К., обвинуваченого за ч. 3 ст. 152, ч. 4 ст. 187, пунктами 6, 9, 12 ч. 2 ст. 115 КК, на додаткове розслідування.

Органи досудового слідства пред'явили К. обвинувачення у вчиненні таких злочинів.

26 лютого 2006 р. К., перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, вирішив учинити крадіжку грошей пенсіонерки О. Із цією метою він за попередньою змовою із не встановленими слідством особами, справу щодо яких виділено в окреме провадження, таємно проник до будинку О. і заволодів її грошима в сумі 500 грн. та мобільним телефоном, однак їх викрила господарка будинку. К., бажаючи довести свій умисел до кінця, із зазначеними особами вирішив учинити розбійний напад на потерпілу, поєднаний із зґвалтуванням та умисним вбивством з корисливих мотивів і з метою приховання вчиненого. Для цього вони напали на О. та, застосовуючи фізичне насильство, зґвалтували її і вбили.

Потім злочинці заволоділи майном потерпілої на загальну суму 800 грн. і з місця вчинення злочину втекли.

Зазначені дії К. органи досудового слідства кваліфікували за ч. 3 ст. 152, ч. 4 ст. 187 та пунктами 6, 9, 12 ч. 2 ст. 115 КК.

Опрос