Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении дела на новое судебное рассмотрение

Верховный Суд Украины
Постановление от 16.04.2007

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 квітня 2007 року

(Витяг)

15 червня 2004 р. інспектор дорожньо-патрульної служби склав щодо Б. протокол про порушення останнім вимог Правил дорожнього руху (затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. N 1306), а саме про те, що 15 червня 2004 р. о 21-й годині він, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, після виконання на автомобілі маневру, повертаючись на раніше займану смугу, допустив зіткнення з автомобілем, що рухався у попутному напрямку. Від проходження медичного огляду на стан сп'яніння Б. відмовився.

Козельщинський районний суд Полтавської області постановою від 20 вересня 2004 р. провадження в адміністративній справі щодо Б. за ст. 124 КпАП закрив за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, за ч. 1 ст. 130 цього Кодексу - у зв'язку із закінченням строків, передбачених ст. 38 КпАП.

Голова апеляційного суду Полтавської області у перегляді зазначеного судового рішення відмовив.

Перевіривши матеріали адміністративної справи, перший заступник Голови Верховного Суду України дійшов висновку, що постанова місцевого суду підлягає скасуванню з таких підстав.

Опрос