Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возвращении земельного участка из чужого незаконного владения и возмещении ущерба, причиненного пользованием земельным участком

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 25.07.2007 № 6-11183св07

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ  

УХВАЛА

від 25 липня 2007 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого Григор'євої Л. І., суддів: Косенка В. Й., Гуменюка В. І., Берднік І. С., Данчука В. Г., розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - садове товариство "Приозерне", про визнання договору купівлі-продажу дійсним і права власності на земельну ділянку, за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, третя особа - садове товариство "Приозерне", про повернення земельної ділянки з чужого незаконного володіння та відшкодування шкоди, заподіяної користуванням земельною ділянкою, за касаційною скаргою ОСОБА_2 на рішення апеляційного суду м. Києва від 23 березня 2007 року, встановила:

Ухвалою Верховного Суду України від 11 липня 2007 року задоволено частково касаційну скаргу ОСОБА_2: рішення апеляційного суду м. Києва від 23 березня 2007 року в частині задоволення позову ОСОБА_1 скасовано та залишено в силі в цій частині рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 1 червня 2006 року. У решті рішення залишено без змін.

Як убачається з мотивувальної частини ухвали Верховного Суду України від 11 липня 2007 року, при її постановленні Верховний Суд України виходив із законності рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 1 червня 2006 року в частині відмови в позові ОСОБА_1 про визнання договору купівлі-продажу дійсним і визнання права власності на земельну ділянку та задоволення позову ОСОБА_2 в частині повернення земельної ділянки з незаконного володіння ОСОБА_1.

Опрос