Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении на работе и взыскании среднего заработка за время вынужденного прогула

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 07.02.2007 № 6-2902ск07

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 7 лютого 2007 року

Суддя Верховного Суду України Сенін Ю. Л., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 29 вересня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 28 листопада 2006 року, встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до комунального підприємства (далі - КП) "Надвірнаводоканал" про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, посилаючись на те, що працював ІНФОРМАЦІЯ_1 в ДКП "Надвірнянський "Водоканал", наказом арбітражного керуючого НОМЕР_1 його незаконно було звільнено з роботи на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП України, оскільки ліквідації ДКП "Надвірнянський "Водоканал" не відбулося, а воно було перетворене в КП "Надвірнаводоканал", проте на роботу до відповідача його не перевели. Позивач просив поновити його на роботі в КП "Надвірнаводоканал" та стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Рішенням Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 29 вересня 2006 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Івано-Франківської області від 28 листопада 2006 року, в задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати ухвалені в справі судові рішення та передати справу на новий розгляд, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Згідно п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Опрос