Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора купли-продажи, заключенного в устной форме

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 13.11.2007

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 листопада 2007 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Кривенка В. В., суддів: Гусака М. Б., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши у порядку письмового провадження за винятковими обставинами за скаргою Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова (далі - ДПІ) справу за позовом ДПІ до Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, Приватного підприємства "Дельта 2002" (за участю Прокуратури Харківської області), про визнання недійсним правочину, встановила:

У листопаді 2005 року ДПІ звернулась до суду із зазначеним позовом, у якому просила визнати недійсним у порядку статті 49 Цивільного кодексу УРСР договір купівлі-продажу, вчинений в усній формі між Суб'єктом підприємницької діяльності ОСОБА_1 та Приватним підприємством "Дельта 2002" на суму 1958820 грн. 81 коп.

Господарський суд Харківської області ухвалою від 20 грудня 2005 року, залишеною без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 14 лютого 2006 року, у задоволенні позову відмовив.

ДПІ подала касаційну скаргу на постанову суду апеляційної інстанції до Вищого господарського суду України, який ухвалою від 23 березня 2006 року відмовив у прийнятті цієї скарги до провадження і повернув її скаржнику.

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України ухвалою від 25 травня 2006 року у порушенні касаційного провадження з перегляду зазначеної ухвали Вищого господарського суду України відмовила. У травні 2006 року ДПІ звернулась із касаційною скаргою на рішення судів першої та апеляційної інстанцій до Вищого адміністративного суду України, який ухвалою від 15 травня 2007 закрив касаційне провадження, порушене згідно з його ухвалою від 2 листопада 2006 року, і повернув зазначену скаргу скаржнику.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос