Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении правоотношений по договору купли-продажи автомобиля

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 28.11.2007

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 28 листопада 2007 року

(Витяг)

У листопаді 2006 р. ЗАТ "Горлівський авторемонтний завод" (далі - Завод) звернулось до суду з позовом до К. про припинення правовідносин за договором купівлі-продажу автомобіля N 300 від 11 вересня 2006 р.

Ухвалою Центрально-Міського районного суду м. Горлівки від 1 грудня 2006 р. матеріали позовної заяви Заводу до К. про припинення правовідносин повернуто позивачеві для подачі в належний суд за місцем знаходження відповідача.

Не погоджуючись із зазначеною ухвалою суду першої інстанції, Завод звернувся з апеляційною скаргою до апеляційного суду.

Ухвалою апеляційного суду Донецької області від 18 квітня 2007 р. ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Горлівки від 1 грудня 2006 р. залишено без змін.

У касаційній скарзі Завод, посилаючись на порушення судами норм процесуального права, просив скасувати ухвали судів першої та другої інстанції та направити матеріали позовної заяви до суду першої інстанції.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос