Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании частично недействительным договора купли-продажи недвижимого имущества и признании права собственности на квартиру

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 07.11.2007

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 7 листопада 2007 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Патрюка М. В., суддів: Берднік І. С., Прокопчука Ю. В., Костенка А. В., Пшонки М. П., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом Особи 1 у своїх інтересах та інтересах неповнолітнього сина, Особи 2, до Відкритого акціонерного товариства "Роменське автотранспортне підприємство-15948", Особи 3, виконавчого комітету Роменської міської ради про визнання частково недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна та визнання права власності на квартиру, за касаційною скаргою Особи 1 на рішення апеляційного суду Сумської області від 12.06.2007, встановила:

У травні 2006 року Особа 1 звернулась у суд із позовом до Відкритого акціонерного товариства "Роменське автотранспортне підприємство-15948" (далі - ВАТ "Роменське АТП-15948"), Особи 3, виконавчого комітету Роменської міської ради (далі - виконком Роменської міськради) у своїх інтересах та інтересах неповнолітнього сина, Особи 2, Інформація 1 року народження, про визнання частково недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна та визнання права власності на квартиру.

Позивачка зазначала, що 26.04.88 її батьку, Особі 4, на сім'ю в складі трьох осіб, у тому числі й на неї, на підставі рішення виконкому Роменської міськради було видано ордер на право зайняття жилого приміщення жилою площею 39,2 м2, що складається з двох кімнат, у будинку за Адресою 1.

Опрос