Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Не установив обстоятельств, с которыми закон связывает признание недействительным договора купли-продажи имущества должника как целостного имущественного комплекса в процедуре санации, суд не имел законных оснований для удовлетворения иска о признании договора недействительным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 26.06.2007

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 26 червня 2007 року

Верховний Суд України, розглянувши касаційну скаргу ТОВ "Лізинг-Центр" на постанову Вищого господарського суду України від 20 березня 2007 р., встановив:

У червні 2006 р. прокурор Артемівського району м. Луганська (далі - прокурор) пред'явив у господарському суді Луганської області позов в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в Артемівському районі м. Луганська (далі - Управління ПФУ) до ТОВ "Лізинг-Центр" та ЗАТ "Луганський завод колінчастих валів" (далі - ЗАТ "ЛЗКВ") про визнання недійсним господарського зобов'язання, яке виникло та виконане на підставі укладеного відповідачами договору купівлі-продажу від 2 листопада 2005 р. (далі - Договір), та спонукання відповідачів повернути все одержане на виконання Договору.

Опрос