Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О пересмотре по исключительным обстоятельствам определения Высшего административного суда Украины от 25 мая 2007 года

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 04.12.2007 № 07/155

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 грудня 2007 року N 07/155

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів Гусака М. Б., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ФТІ" до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з підприємствами гірничо-металургійного комплексу в м. Кривому Розі про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень - за скаргою заступника Генерального прокурора України про перегляд за винятковими обставинами ухвали Вищого адміністративного суду України від 25 травня 2007 року, встановила:

У вересні 2006 року позивач звернувся в суд із зазначеним позовом.

Господарський суд Дніпропетровської області постановою від 28 листопада 2006 року, залишеною без змін ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28 лютого 2007 року, позов задовольнив.

Вищий адміністративний суд України ухвалою від 25 травня 2007 року касаційну скаргу заступника прокурора Дніпропетровської області на зазначені судові рішення залишив без розгляду.

У скарзі про перегляд цієї ухвали за винятковими обставинами - у зв'язку з неоднаковим застосуванням судом частини другої статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС) - заступник Генерального прокурора України просить скасувати оскаржувану ухвалу і направити справу до суду касаційної інстанції для вирішення питання щодо прийняття касаційної скарги. На обґрунтування своєї скарги він посилається на те, що при вирішенні справи за позовом Приватного підприємства "Плутон" до Будьонівської міжрайонної державної податкової інспекції м. Донецька колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України по-іншому застосувала вказану норму права.

Скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос