Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене Указа от 24 мая 2006 года

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 13.03.2007 № 07/07, 21-1627во06

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА В АДМІНІСТРАТИВНИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 13 березня 2007 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Кривенка В. В., суддів: Гусака М. Б., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Самсіна І. Л., Тітова Ю. Г., Терлецького О. О., при секретарі судового засідання Журіній О. О., за участю представників: позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2, Президента України - Чичкова К. К., розглянувши справу за позовом ОСОБИ_1 до Президента України про скасування Указу Президента України від 24 травня 2006 року НОМЕР_1 "Про звільнення ОСОБИ_1 з посади голови Київської обласної державної адміністрації" та поновлення на посаді, за скаргою ОСОБИ_1 про перегляд за винятковими обставинами ухвали Вищого адміністративного суду України від 28 листопада 2006 року, встановила:

У травні 2006 року ОСОБА_1 звернувся з позовом до Президента України про визнання протиправним та скасування Указу від 24 травня 2006 року НОМЕР_1, яким його звільнено з посади голови Київської обласної державної адміністрації.

В обґрунтування свого позову посилався на те, що з 4 лютого 2005 року перебував на публічній службі, обіймаючи посаду голови Київської обласної державної адміністрації. Звільнення із займаної посади та припинення публічної служби здійснено з порушенням вимог Конституції України, законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну службу", "Про статус депутатів місцевих рад", норм трудового законодавства.

Опрос