Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приговора по мягкости назначенных наказаний осужденным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 07.09.2006

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 7 вересня 2006 року

(Витяг)

Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України розглянула в судовому засіданні 7 вересня 2006 р. в м. Києві кримінальну справу за касаційним поданням прокурора на вирок апеляційного суду Кіровоградської області від 28 грудня 2005 р., яким засуджено І. за пунктами 8, 12 ч. 2 ст. 115 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на сім років позбавлення волі, за ч. 2 ст. 296 КК України на три роки позбавлення волі, а на підставі ст. 70 КК України за сукупністю вироків йому призначено остаточне покарання - сім років позбавлення волі; Б. за п. п. 8, 12 ч. 2 ст. 115 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на п'ять років позбавлення волі, за ч. 2 ст. 296 КК України на два роки позбавлення волі, а на підставі ст. 70 КК України за сукупністю вироків йому призначено остаточне покарання - п'ять років позбавлення волі.

Суд визнав, що І. та Б. 5 березня 2005 р. у селищі, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, приблизно о півночі, зайшли до хати раніше їм знайомого Л., вчинили там хуліганство, побили руками й ногами Я., заподіявши їй легкі тілесні ушкодження, а коли Л. почав захищати свою співмешканку, то вони нанесли йому ногами й руками множинні удари по різним частинам тіла, в тому числі в голову й умисно вбили потерпілого.

У касаційному поданні прокурор ставить питання про скасування вироку за м'якістю призначених покарань засудженим. На його думку, суд безпідставно застосував щодо засуджених положення ст. 69 КК України.

Заслухавши доповідь судді Верховного Суду України, думку прокурора, який підтримав доводи касаційного подання і просив скасувати вирок суду та направити справу на новий судовий розгляд, засуджених І. та Б., захисників І. О. й І. Л., які заперечували проти задоволення касаційного подання, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи касаційного подання, колегія суддів дійшла до наступного.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос