Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внеочередном обеспечении жильем с предоставлением дополнительной жилой площади

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Решение от 29.03.2006 № 6-2142кс05

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

РІШЕННЯ

від 29 березня 2006 року

(Витяг)

У березні 2004 р. І. звернувся до суду з позовом до виконавчого комітету Каховської міської ради про позачергове забезпечення житлом із наданням додаткової жилої площі як особі, яка потребує поліпшення житлових умов, з підстав, передбачених п. 10 ст. 20 Закону від 28 лютого 1991 р. N 796-XII "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі - Закон), і п. 3 Порядку надання додаткової жилої площі особам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, та сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1 (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1996 р. N 1589).

Каховський міськрайонний суд рішенням від 14 червня 2004 р., залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Херсонської області від 21 вересня того ж року, позов задовольнив - постановив зобов'язати виконавчий комітет Каховської міської ради надати І. чотирикімнатну благоустроєну квартиру, а також стягнути з відповідача судові витрати в розмірі 350 грн. на користь позивача і 51 грн. державного мита в дохід держави.

Міськвиконком звернувся до Верховного Суду України з касаційною скаргою, в якій зазначив, що є неналежним відповідачем у справі, і просив скасувати постановлені судові рішення й направити справу на новий розгляд по першій інстанції, посилаючись на порушення судом норм процесуального та неправильне застосування норм матеріального права, зокрема статей 203, 212 ЦПК 1963 р., ст. 20 Закону, ст. 4 Бюджетного кодексу.

Опрос