Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отмены определения о закрытии апелляционного производства

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 25.07.2006

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ 

УХВАЛА

від 25 липня 2006 року

(Витяг)

Артемівський районний суд м. Луганська вироком від 17 травня 2005 р. засудив С. за ч. 3 ст. 186 КК на чотири роки позбавлення волі.

Апеляційний суд Луганської області ухвалою від 19 липня 2005 р. на підставі ст. 364 КПК закрив апеляційне провадження у зв'язку з відкликанням апеляції засудженим.

С. визнано винним у тому, що 24 грудня 2004 р. він за попередньою змовою з особами, матеріали справи щодо яких виділено в окреме провадження, проник до квартири Р., де відкрито заволодів її майном на суму 700 грн.

У касаційній скарзі засуджений просив скасувати постановлені судові рішення і направити справу на нове розслідування, вважаючи, що під час досудового слідства було сфальсифіковано докази про його винність. Крім того, С. зазначив, що апеляційний суд безпідставно закрив апеляційне провадження у справі, оскільки клопотання про це він не заявляв.

Перевіривши матеріали справи, колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України касаційну скаргу задовольнила частково з таких підстав.

Опрос