Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праве проверки законности исполнительного производства

Верховный Суд Украины
Постановление от 08.12.2005

ГОЛОВА ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 грудня 2005 року

(Витяг)

Постановою Луцького міськрайонного суду Волинської області від 11 лютого 2005 року справа щодо П. за ознаками ч. 1 ст. 1858 КУпАП закрита за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Постановою голови апеляційного суду Волинської області від 15 березня 2005 року рішення місцевого суду залишено без зміни, а протест прокурора Волинської області - без задоволення.

Як вбачається із матеріалів справи, 28 грудня 2004 р. щодо П. старшим помічником прокурора Волинської області складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 1858 КУпАП, яким встановлено, що 20.12.2004 р. прокурором відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури області Ш. на адресу в. о. начальника підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Волинського обласного управління юстиції П. на підставі ст. 20 Закону України "Про прокуратуру" була направлена вимога про надання можливості ознайомитись з виконавчими провадженнями, яка у той же день була вручена П. під розписку. Проте на порушення вимог ст. 8 Закону України "Про прокуратуру" П. не виконав зазначеної вимоги.

Розглянувши протест прокурора Волинської області, перевіривши матеріали справи, Голова Верховного Суду України не знайшов підстав для задоволення протесту прокурора.

Опрос