Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нарушении правила пребывания иностранцев в Украине

Верховный Суд Украины
Постановление от 12.09.2005

ГОЛОВА ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 вересня 2005 року

(Витяг)

Постановою судді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 20 вересня 2004 року К. притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 203 КУпАП, та накладено штраф у розмірі 510 грн.

Як визнав суд, К. з 11 січня 2004 року по 20 вересня 2004 року проживав на території України без продовження реєстрації, чим порушив правила перебування іноземців в Україні.

У скарзі К. просить постанову суду скасувати у зв'язку з тим, що суд не повідомив його про місце і час розгляду справи і не дав можливості скористатися судовим захистом.

Голова Верховного Суду України, перевіривши матеріали справи, скасував постанову суду, а справу направив на новий судовий розгляд.

Відповідно до вимог ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається у присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. У відсутності цієї особи справа може бути розглянута лише у випадках, коли є дані про своєчасне її повідомлення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Опрос