Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении материалов дела на новое судебное рассмотрение

Верховный Суд Украины
Постановление от 15.04.2005

ГОЛОВА ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2005 року

(Витяг)

Постановою Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області від 8 лютого 2003 р. С. притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП з накладенням штрафу в розмірі 17 грн.

Як визнав суд, С. 9 грудня 2002 р. близько 19-ї години на 35-му км автошляху Олександрівка - Кіровоград із-за технічної поломки залишив автомобіль КАЗ-4540 без включення світлової сигналізації та знаку аварійної зупинки, чим порушив вимоги пунктів 9.9, 9.11, 15 ПДР, що призвело до наїзду на автомобіль С. автомобіля "МАН" під керуванням К. і спричинило пошкодження автомобіля останнього.

Постановою в. о. голови апеляційного суду Кіровоградської області від 10 червня 2004 р. постанова місцевого суду скасована, а справа закрита на підставі п. 7 ст. 247 КУпАП за спливом строку накладення стягнення, передбаченого ст. 38 КУпАП.

У протесті прокурора Кіровоградської області порушується питання про скасування постанови в. о. голови апеляційного суду як незаконної.

Перевіривши матеріали справи і доводи протесту прокурора, Голова Верховного Суду України визнав, що протест підлягає частковому задоволенню з таких підстав.

Опрос