Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Односторонность, допущенная судом при выяснении обстоятельств дела, и несоответствие заключений, изложенных в постановлении суда, фактическим обстоятельствам повлекли отмену постановления и направление дела на новое рассмотрение

Верховный Суд Украины
Постановление от 17.02.2005

ГОЛОВА ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 лютого 2005 року

(Витяг)

Постановою Кузнецовського міського суду Рівненської області від 15 березня 2004 року Р. визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 1853 КУпАП, і накладено адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на 5 (п'ять) діб.

Р. притягнуто до адміністративної відповідальності за те, що він 10 та 19 лютого 2004 року під час розгляду цивільної справи за позовом П. до Я. та В. про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування матеріальної і моральної шкоди, де він брав участь як представник позивача, неодноразово порушував порядок у судовому засіданні: викрикував репліки без дозволу головуючого, перебивав учасників судового процесу, не підкорявся розпорядженням судді - головуючого у справі.

Перевіривши матеріали справи, Голова Верховного Суду України визнав, що постанова суду підлягає скасуванню з таких підстав.

Опрос