Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Рассмотрение дела без участия лица, привлекаемого к административной ответственности, из-за отсутствия данных о своевременном его извещении о месте и времени рассмотрения дела или его ходатайства об отложении рассмотрения дела является основанием для отмены постановления судьи

Верховный Суд Украины
Постановление от 19.01.2005

ГОЛОВА ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 січня 2005 року

(Витяг)

Постановою судді Калуського районного суду Івано-Франківської області від 4 листопада 2003 р. Н. притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП з накладенням стягнення у виді штрафу в розмірі 255 грн.

Н. визнано винуватим у тому, що він, порушуючи вимоги п. 2.9 "а" Правил дорожнього руху, 13 вересня 2003 року о 18 годині 35 хвилин у с. Новиця Калуського району Івано-Франківської області керував мотоциклом "МТ-16" у стані алкогольного сп'яніння.

Постанова судді скасована з таких підстав.

Відповідно до вимог ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. За відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані щодо своєчасного її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Опрос