Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Выбирая относительно несовершеннолетнего конкретный вид принудительной меры воспитательного характера, предусмотренной ч. 1 ст. 105 УК, суд должен обосновать необходимость применения именно этого вида меры

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 06.10.2005

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
 СУДОВА ПАЛАТА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 6 жовтня 2005 року

(Витяг)

Дніпровський районний суд м. Херсона постановою від 23 березня 2004 р. провадження щодо І., обвинувачуваного за ч. 1 ст. 122 та ч. 2 ст. 296 КК, закрив на підставі п. "а" ст. 1 Закону від 11 липня 2003 р. N 1131-IV "Про амністію"; постановою цього ж суду від 25 березня щодо С. застосовано примусовий захід виховного характеру - передачу під нагляд матері.

Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Херсонської області ухвалою від 25 червня 2004 р. названі постанови залишила без зміни, а апеляцію - без задоволення.

У касаційній скарзі законний представник неповнолітнього потерпілого Л. - його мати Л. Г. - вказала, що суд першої інстанції порушив право потерпілого на захист, оскільки про день слухання справи щодо І. її не повідомили, а в судовому засіданні щодо С. вона і потерпілий не могли бути присутніми, оскільки в останнього різко погіршився стан здоров'я.

У зв'язку з цим Л. Г. порушила питання про скасування судових рішень і направлення справи на новий судовий розгляд.

Опрос