Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При освобождении осужденного от отбывания наказания с испытанием в соответствии со ст. 75 УК суд не может освободить лицо от дополнительного наказания, поскольку это указанной нормой уголовного закона не предусмотрено

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 13.09.2005

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
 СУДОВА ПАЛАТА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 13 вересня 2005 року

(Витяг)

Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим вироком від 27 січня 2005 р. засудив К.: за ч. 2 ст. 191 КК - на два роки шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади державного службовця строком на два роки; за ч. 1 ст. 366 цього Кодексу - на два роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади державного службовця строком на два роки.

На підставі ст. 70 КК за сукупністю злочинів К. призначено остаточне покарання у виді двох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади державного службовця строком на два роки, а відповідно до ст. 75 цього Кодексу - звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком два роки.

В апеляційному порядку справа не розглядалася.

Як визнав суд, 25 березня 2004 р. К., обіймаючи посаду старшого державного виконавця відділу ДВС Ленінського районного управління юстиції Автономної Республіки Крим, у приміщенні зазначеної служби отримав від Н. 357 грн., які останній сплатив на підставі постанови суду у справі про стягнення з Д. адміністративного штрафу, і, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів ними.

Опрос