Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии с ч. 2 ст. 65 УК лицу, совершившему преступление, должно быть назначено наказание, необходимое и достаточное для его исправления и предупреждения новых преступлений. Указанные положения уголовного закона должны учитываться и при разрешении вопроса об освобождении лица от отбывания наказания с испытанием на основании ст. 75 этого Кодекса

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 15.11.2005

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
 СУДОВА ПАЛАТА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 15 листопада 2005 року

(Витяг)

Білозерський районний суд Херсонської області вироком від 25 листопада 2004 р. засудив М. за ч. 2 ст. 289 КК на п'ять років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки на підставі ст. 75 цього Кодексу та відповідно до ст. 76 КК поклав на нього обов'язок періодично з'являтися в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації.

Апеляційний суд Херсонської області ухвалою від 22 березня 2005 р. названий вирок залишив без зміни.

М. визнано винним у тому, що він у ніч на 21 травня 2004 р. повторно незаконно заволодів транспортним засобом - мотоциклом, що належав С., завдавши потерпілому збитків на суму 1 тис. грн.

У касаційному поданні прокурор Херсонської області у зв'язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості вчиненого злочину та особі винного внаслідок м'якості порушив питання про скасування вироку і направлення справи на новий судовий розгляд.

Перевіривши матеріали справи й обговоривши наведені у касаційному поданні доводи, колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України задовольнила його з таких підстав.

Опрос