Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным протокола ТИК об итогах повторного голосования в пределах избирательного округа N 109

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 06.01.2005

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 6 січня 2005 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України у складі: Пшонки М. П., Панталієнка П. В., Лященко Н. П., розглянувши апеляційну скаргу Центральної виборчої комісії на рішення апеляційного суду Донецької області від 26 грудня 2004 року в справі за скаргою Скударя Георгія Маркевича, довіреної особи кандидата на пост Президента України Януковича Віктора Федоровича, на неправомірні дії територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 109 та про визнання недійсним протоколу ТВК про підсумки повторного голосування в межах виборчого округу N 109, встановила:

Рішенням апеляційного суду Донецької області від 26 грудня 2004 року зазначена скарга Скударя Г. М. була задоволена.

На вищевказане рішення 4 січня 2005 року до апеляційного суду Донецької області надійшла апеляційна скарга Центральної виборчої комісії. Відповідно до п. 4 ст. 99 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон) апеляційні скарги на рішення суду першої інстанції можуть бути подані протягом двох днів з дня, наступного після дня одержання копії рішення.

Пункт 5 ст. 99 Закону встановлює, що скарги, подані після закінчених строків, встановлених частиною четвертою цієї статті, залишаються без розгляду.

Опрос