Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обжалования бездеятельности территориальной избирательной комиссии территориального избирательного округа N 172

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 06.01.2005

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 6 січня 2005 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Гнатенка А. В., суддів: Лященко Н. П., Маринченка В. Л., при секретарі Прокопенко І. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві апеляційну скаргу Онищенка Віталія Івановича на ухвалу судді апеляційного суду Харківської області від 28 грудня 2004 року, встановила:

28 грудня 2004 року Онищенко В. І. звернувся до апеляційного суду Харківської області зі скаргою на неправильність у списках виборців територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 172 щодо нього та членів його сім'ї та на дії відділення державної імміграції реєстрації фізичних осіб Київського районного відділу УМ ВС України в Харківській області й комунального житлового підприємства N 19.

Ухвалою судді апеляційного суду Харківської області від 28 грудня 2004 року скаргу Онищенка В. І. в частині оскарження бездіяльності територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 172 залишено без розгляду в зв'язку з пропуском строку на оскарження, а в прийнятті скарги на дії відділення державної імміграції реєстрації фізичних осіб Київського районного відділу УМ ВС України в Харківській області й комунального житлового підприємства N 19 відмовлено у зв'язку з непідсудністю цих вимог апеляційному суду.

В апеляційній скарзі Онищенко В. І. просить скасувати ухвалу судді та постановити рішення по суті скарги.

Опрос