Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приговора из-за мягкости назначенного ему наказания и о направлении дела на новое судебное рассмотрение

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 25.08.2005

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 25 серпня 2005 року

Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Цитовича М. М., суддів - Мачужак Я. В., Селівона О. Ф., за участю прокурора - Ковзеля П. О., розглянула в судовому засіданні в м. Києві 25 серпня 2005 р. кримінальну справу за касаційним поданням заступника прокурора Донецької області на вирок Амвросіївського районного суду Донецької області від 27 травня 2004 р., яким М., 1979 р. н., несудимого, який не працював, засуджено за ч. 5 ст. 185 КК України із застосуванням ст. 69 КК України до позбавлення волі на 4 роки 8 місяців, за ч. 2 ст. 289 КК України на 5 років позбавлення волі. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточне покарання йому визначене у виді 5-ти років позбавлення волі. Відповідно до ст. 75 КК України його звільнено від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком 3 роки та покладено на нього обов'язки, передбачені ст. 76 КК України.

М. засуджено за крадіжку майна потерпілої А., вчинену в особливо великих розмірах - на суму 14565 грн. за попередньою змовою групою осіб, та за незаконне заволодіння автомобілем ВАЗ-21063 вартістю 2508 грн. 87 коп., який належав А., вчинене за попередньою змовою групою осіб, що мало місце 11 березня 2002 р. у м. Амвросіївка Донецької області.

В апеляційному порядку справа не розглядалася.

У касаційному поданні заступник прокурора Донецької області просить про скасування вироку щодо М. за м'якістю призначеного йому покарання та про направлення справи на новий судовий розгляд.

Заслухавши доповідь судді, прокурора, який підтримав касаційне подання, перевіривши матеріали справи та доводи касаційного подання, колегія суддів вважає, що подання підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 65 КК України при призначенні покарання суд має врахувати ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

Опрос