Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приговора

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 25.08.2005

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 25 серпня 2005 року

Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Цитовича М. М., суддів - Мачужак Я. В., Селівона О. Ф., за участю прокурора - Матюшевої О. В., розглянула в судовому засіданні в місті Києві 25 серпня 2005 р. кримінальну справу за касаційною скаргою засудженого П. на вирок Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 12 травня 2004 р., яким П., 1981 р. н., раніше неодноразово судимого, який не працював, засуджено за ч. 4 ст. 187 КК України на 9 років 6 місяців позбавлення волі.

П. засуджено за розбійний напад на гр. К., поєднаний із заподіянням потерпілому тяжких тілесних ушкоджень, вчинений уночі 1 березня 2004 р. у м. Мукачеве Закарпатської області.

В апеляційному порядку справа не розглядалася.

У касаційній скарзі і доповненнях до неї засуджений, посилаючись на істотне порушення кримінально-процесуального закону під час розгляду справи в суді, просить про скасування вироку щодо нього.

Заслухавши доповідь судді, думку прокурора про задоволення касаційної скарги і необхідність скасування оскаржуваного вироку, перевіривши матеріали справи та доводи касаційної скарги, колегія суддів вважає, що касаційна скарга П. підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до вимог ст. 398 КПК України підставами для скасування або зміни вироку, ухвали чи постанови є, зокрема, істотне порушення кримінально-процесуального закону.

Опрос