Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Действия лица, хранящего с целью сбыта поддельные деньги и пытающегося сбыть часть из них, дополнительной квалификации по ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 199 УК Украины не требуют

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 18.11.2004

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 18 листопада 2004 року

(Витяг)

Дубенський міський суд Рівненської області вироком від 2 лютого 2004 р. засудив Д. за ч. 2 ст. 199 КК України на 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, за ст. 15 і ч. 2 ст. 199 цього Кодексу - на 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 70 КК України із застосуванням ст. 69 цього Кодексу за сукупністю злочинів - на 4 роки позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України Д. від відбування покарання звільнено зі встановленням трирічного іспитового строку.

В апеляційному порядку справа не переглядалась.

Д. визнано винним у тому, що він у липні 2003 р. у м. Рівному поблизу бару "О" знайшов 11 підроблених банкнот доларів США номіналом стодоларової купюри на суму 1100 дол. та зберігав їх за місцем свого проживання з метою подальшого збуту. 6 жовтня 2003 р. у м. Дубно він збув одну підроблену стодоларову купюру за 530 грн. та намагався збути ще одну, однак був затриманий працівниками міліції.

У касаційному поданні заступник прокурора Рівненської області, посилаючись на порушення судом кримінального законодавства при визначенні Д. покарання за сукупністю злочинів, просив скасувати вирок і направити справу на новий судовий розгляд.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос