Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Финансовый чек и опись вложения в соответствии со ст. 34 ХПК являются надлежащими доказательствами направления копии кассационной жалобы другой стороне по делу

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 28.09.2004

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2004 року

Верховний Суд України, розглянувши касаційну скаргу ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" на ухвалу Вищого господарського суду України від 15 квітня 2004 р. у справі за позовом ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" до ТОВ фірма "Емін" про стягнення 9502,18 грн., встановив:

Рішенням господарського суду Херсонської області від 25 листопада 2003 р., залишеним без змін постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 26 лютого 2004 р., позов задоволено частково.

Ухвалою Вищого господарського суду України від 15 квітня 2004 р. повернуто касаційну скаргу ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" на постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 26 лютого 2004 р. на підставі п. 3 ст. 1113 ГПК, із посиланням на те, що доданий до скарги фінансовий чек не є доказом направлення копії скарги іншій стороні у справі.

22 липня 2004 р. Верховним Судом України порушено провадження за касаційною скаргою ВАТ "Нікопольський завод феросплавів", у якій порушується питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 15 квітня 2004 р. та передачу справи на розгляд до Вищого господарського суду України. На обгрунтування скарги зроблено посилання на неправильне застосування норм процесуального права, неоднакове застосування Вищим господарським судом України того самого положення закону в аналогічних справах.

Касаційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Посилання касаційного суду на те, що доданий до касаційної скарги фінансовий чек не є належним доказом направлення її копії іншій стороні у справі, суперечить вимогам чинного законодавства.

Опрос