Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене определения Высшего хозяйственного суда от 29 марта 2004 г. и передаче дела на рассмотрение в Высший хозяйственный суд

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 28.09.2004

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2004 року

Верховний Суд України, розглянувши касаційну скаргу ДПІ у м. Черкаси на ухвалу Вищого господарського суду України від 29 березня 2004 р. у справі за позовом ВАТ "Черкаський завод телеграфної апаратури" до ДПІ про визнання недійсним рішення, встановив:

Рішенням господарського суду Черкаської області від 1 грудня 2003 р. у позові відмовлено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 19 січня 2004 р. зазначене рішення скасовано, позов задоволено.

Ухвалою Вищого господарського суду України від 29 березня 2004 р. повернено касаційну скаргу ДПІ на постанову Київського апеляційного господарського суду від 19 січня 2004 р. на підставі п. 2 ст. 1113 ГПК із посиланням на те, що скаргу надіслано через господарський суд Черкаської області, а не через суд апеляційної інстанції, який прийняв оскаржувану постанову.

15 липня 2004 р. Верховним Судом України порушено провадження за касаційною скаргою ДПІ, у якій порушується питання про скасування ухвали Вищого господарського суду України від 29 березня 2004 р. та передачу справи на розгляд до Вищого господарського суду України. На обґрунтування скарги зроблено посилання на неправильне застосування норм матеріального та процесуального права, невідповідність оскаржуваної ухвали рішенням Верховного Суду України, неоднакове застосування Вищим господарським судом України того самого положення закону в аналогічних справах.

Опрос