Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно освобождения от административной ответственности в связи с отсутствием события и состава административного правонарушения

Верховный Суд Украины
Постановление от 16.07.2003

ГОЛОВА ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 липня 2003 року

(Витяг)

Постановою Новозаводського районного суду м. Чернігова від 8 квітня 2002 р. на підставі п. 1 ст. 247 КпАП закрито провадження у справі щодо П., якого звільнено за ст. 124 цього Кодексу від адміністративної відповідальності у зв'язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.

Як визнав районний суд, 23 лютого 2002 р. П. не впорався з керуванням власним автомобілем і зіткнувся з іншим автомобілем, який стояв на площі. Суд дійшов висновку, що в діях П. немає адміністративного правопорушення, оскільки в цій ситуації діяла непереборна сила.

Голова апеляційного суду Чернігівської області постановою від 23 липня 2002 р. постанову районного суду скасував, а провадження у справі закрив у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Розглянувши скаргу П. на постанову голови апеляційного суду Чернігівської області, Голова Верховного Суду України її скасував, а постанову судді районного суду змінив з таких підстав.

Опрос