Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Срок обжалования не считается пропущенным, если до его окончания жалоба или необходимые документы или денежные суммы сданы на почту

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 04.12.2003 № 6-1570кс03

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

04.12.2003 р. 

Справа N 6-1570кс03 

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України, розглянувши в судовому засіданні касаційну скаргу М. на ухвалу судді Тернопільського міського суду від 20 вересня 2002 р. і ухвалу колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Тернопільської області від 29 жовтня 2002 р. у справі за позовом М. до Тернопільської дирекції відкритого акціонерного товариства "У" про відшкодування майнової та моральної шкоди, встановила наступне.

Ухвалою судді Тернопільського міського суду від 20 вересня 2002 р., залишеною без зміни ухвалою апеляційного суду Тернопільської області від 29 жовтня 2002 р., залишено без розгляду апеляційну скаргу М. на рішення Тернопільського міського суду від 18 квітня 2002 р. як подану з пропуском строку апеляційного оскарження.

У касаційній скарзі М. просить скасувати зазначені ухвали, посилаючись на неправильне застосування судом норм процесуального права.

Судова палата вважає, що касаційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до ст. 292 ЦПК України апеляційні скарги, апеляційні подання прокурора на рішення суду першої інстанції можуть бути подані протягом одного місяця з наступного дня після проголошення рішення.

Згідно зі ст. 87 ЦПК України якщо кінець строку припадає на день неробочий, то за останній день терміну вважається перший після нього робочий день. Строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення скарга або необхідні документи чи грошові суми здані на пошту.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос