Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии с ч. 1 ст. 39 Конституции Украины граждане имеют право собираться мирно, без оружия и проводить собрания, митинги, походы и демонстрации, о проведении которых заблаговременно извещаются органы исполнительной власти или местного самоуправления

Верховный Суд Украины
Постановление от 04.06.2003

ГОЛОВА ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 червня 2003 року

(Витяг)

Постановою Печерського районного суду м. Києва від 30 січня 2003 р. Б. притягнуто до відповідальності за ч. 1 ст. 1851 КпАП і піддано адміністративному арешту за те, що він 29 січня 2003 р., знаходячись на вул. Грушевського в м. Києві, тримав у руках плакат із написом політичного характеру, порушивши цим встановлений порядок проведення демонстрацій.

Розглянувши матеріали справи, Голова Верховного Суду України визнав, що зазначена постанова місцевого суду є незаконною і підлягає скасуванню, а справа - направленню на новий судовий розгляд з таких підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 39 Конституції громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи та демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування.

Опрос