Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно нарушения судом норм материального и процессуального права в деле о возмещении ущерба

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 09.01.2003

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА З ЦИВІЛЬНИХ СПРАВ

УХВАЛА

від 9 січня 2003 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України <...>, розглянувши в судовому засіданні справу за позовом Л-на О. І. до Львівського обласного управління відкритого акціонерного товариства "Державний Ощадний банк України" (далі - Ощадбанк України) про відшкодування шкоди, встановила:

У березні 2001 р. Л-н О. І. звернувся до суду із зазначеним позовом, в якому просив стягнути з відповідача 150000 грн., посилаючись на те, що він є вкладником Львівського обласного управління Ощадбанку України і звернувся до цього банку з проханням про перерахування мита до установи Російської Федерації за патентування винаходу, проте отримав відмову, діями відповідача йому заподіяно збитків.

Рішенням місцевого Галицького районного суду м. Львова від 05.04.2002, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Львівської області від 17.06.2002, у задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі Л-н О. І. просить скасувати ухвалені у справі судові рішення і справу направити на новий розгляд до іншого суду першої інстанції, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

Касаційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до ст. 102 ЦПК України сторонами в цивільному процесі можуть бути громадяни, а також державні підприємства, установи, організації, кооперативні організації, їх об'єднання, інші громадські організації, що користуються правами юридичної особи.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос