Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии с ч. 3 ст. 72 УК Украины основное наказание в виде штрафа при назначении его по совокупности преступлений и по совокупности приговоров сложению с другими видами наказаний не подлежит и исполняется самостоятельно

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 14.05.2002

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ З КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

УХВАЛА

від 14 травня 2002 року

(Витяг)

Вироком Солом'янського районного суду м. Києва від 20 листопада 2001 р. К. засуджено за ч. 3 ст. 186 КК на п'ять років позбавлення волі, за ч. 3 ст. 357 КК - до штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн., а остаточне покарання відповідно до ст. 70 КК визначено у виді позбавлення волі строком на п'ять років.

На підставі ст. 75 КК засудженого звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком два роки. Згідно зі ст. 76 КК його зобов'язано: повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу цих органів, періодично з'являтися в зазначені органи для реєстрації.

В апеляційному порядку справа не розглядалась.

Згідно з вироком суду К. засуджено за те, що він 9 серпня 2001 р., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, проник у житло і відкрито викрав майно, що належало С., на загальну суму 630 грн. Крім того, К. відкрито заволодів паспортом громадянина України та важливим особистим документом - тимчасовим посвідченням, виданим С. замість військового квитка.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос