Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Содержание возражения одного из лиц, принимающих участие в деле, на жалобу другого участника спора не может рассматриваться как предусмотренное ст. 7 ГК Украины распространение сведений

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 07.11.2002

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 7 листопада 2002 року

(Витяг)

У лютому 2002 р. А. звернувся до суду з позовом про спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та відшкодування моральної шкоди, посилаючись на те, що у вересні 2001 р. він подав до апеляційного суду Одеської області скаргу на бездіяльність посадових осіб Київського районного суду м. Одеси. 27 лютого 2002 р. в судовому засіданні суд вручив йому заперечення на цю скаргу, проте відомості, які викладені у запереченні, не відповідають дійсності, цими діями відповідача йому заподіяно моральну шкоду.

Позивач просив на підставі ст. 7 ЦК визнати, що відомості, викладені у запереченні на скаргу, про те, що 2 квітня 2001 р. А. подав касаційну скаргу на рішення суду, а не заяву про видачу документів, не відповідають дійсності, та зобов'язати відповідача спростувати їх шляхом направлення відповідних листів на його адресу й адресу апеляційного суду, а також стягнути з відповідача 5 тис. грн. за заподіяну моральну шкоду.

Рішенням апеляційного суду Одеської області від 22 квітня 2002 р. в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Опрос