Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными публичных торгов, возврате имущества из незаконного владения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 03.12.2002 № ПД19/139

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 грудня 2002 року N ПД19/139

Розглянувши касаційну скаргу ПП "Виробничо-комерційна фірма "Алекс-мебель" на постанову Вищого господарського суду України від 28 травня 2002 р. у справі N ПД19/39 за позовом Державних госпрозрахункових учбово-виробничих майстерень при нікопольському металургійному технікумі до міського відділу державної виконавчої служби Нікопольського міського управління юстиції Дніпропетровської області, спеціалізованого державного підприємства "Укрспецюст" та ПП "Виробничо-комерційна фірма "Алекс-мебель" про визнання недійсними прилюдних торгів, повернення майна з чужого незаконного володіння; та за зустрічним позовом ПП "Виробничо-комерційна фірма "Алекс-мебель" про зобов'язання усунути перешкоди у користуванні спірним майном, встановила:

у жовтні 2001 р. Державні госпрозрахункові учбово-виробничі майстерні при Нікопольському металургійному технікумі звернулись до суду з позовом про визнання недійсними прилюдних торгів від 13.08.2001 р. з реалізації нежитлових приміщень, що розташовані за адресою: м. Нікополь, вул. К. Лібкнехта, 175-а.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос