Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно закрытия уголовного дела вследствие изменения обстановки

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 25.06.2002

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА 

від 25 червня 2002 року

(Витяг)

Постановою Чугуївського міського суду Харківської області від 13 липня 2001 р. провадження у кримінальній справі щодо К., який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 1482 КК, закрито на підставі ст. 7 КПК.

К. обвинувачувався в тому, що він, будучи приватним підприємцем, за період із 1 березня по 31 грудня 1998 р. умисно ухилявся від сплати податків шляхом заниження об'єктів оподаткування, внаслідок чого до державного бюджету не надійшло 3 тис. 274 грн.

Постановою судді від 11 грудня 2000 р. К. було віддано до суду і справу призначено до судового розгляду, в результаті якого постановою від 13 липня 2001 р. Чугуївський міський суд закрив провадження у справі на підставі ст. 7 КПК внаслідок зміни обстановки.

У касаційній скарзі К., не погоджуючись із постановою про закриття справи на підставі ст. 7 КПК, просить її скасувати, посилаючись на те, що він не вчиняв зазначених дій, і справу направити на новий судовий розгляд.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос