Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выселении без предоставления другого жилого помещения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Решение от 21.02.2002

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА З ЦИВІЛЬНИХ СПРАВ

РІШЕННЯ

від 21 лютого 2002 року

(Витяг)

У травні 1999 р. К. звернувся до суду з позовом до Т. та осіб, які проживають разом із нею, про виселення без надання іншого жилого приміщення. Позивач зазначав, що він є власником 1/2 частини жилого будинку в м. Броварах, яка раніше належала відповідачці і яку він придбав з прилюдних торгів 11 березня 1999 р. Незважаючи на це, колишня власниця Т. та члени її сім'ї звільнити житло відмовляються. Крім того, Т. навмисно вселила в будинок своїх родичів, які раніше там не проживали. Придбана частина будинку потрібна йому, К., для проживання, проте він позбавлений такої можливості через неправомірні дії відповідачів. Посилаючись на зазначене, К. просив виселити Т. та всіх осіб, які проживають разом із нею, із займаного житла без надання їм іншого жилого приміщення.

Справа судами розглядалася неодноразово. Останнім рішенням Броварського окружного суду від 10 липня 2000 р., залишеним без зміни ухвалою судової колегії з цивільних справ Київського обласного суду від 12 вересня 2000 р., в задоволенні позову відмовлено.

У протесті заступник прокурора Київської області порушив питання про скасування зазначених судових рішень з підстав недодержання судом норм матеріального права.

Судова палата з цивільних справ Верховного Суду України визнала за необхідне протест задовольнити, постановлені у справі рішення скасувати і постановити нове рішення про задоволення заявленого позову з таких підстав.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос