Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении на работе

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 31.10.2002 № 6-5797кс02

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

31.10.2002 р.

Справа N 6-5797кс02

У липні 2001 р. Б. звернувся до суду з позовом до банку про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди.

Позовні вимоги Б. мотивував тим, що з квітня 1997 р. він виконував обов'язки директора бази відпочинку, однак наказом відповідача від 23 травня 2001 р. був звільнений із займаної посади згідно з п. 4 ч. 1 ст. 40 КЗпП у зв'язку із вчиненням прогулу без поважних причин. Посилаючись на те, що вказаний наказ не відповідає вимогам закону, а звільнення зумовлене упередженим ставленням до нього адміністрації банку, позивач просив задовольнити заявлені вимоги.

Рішенням районного суду від 3 серпня 2001 р. в задоволенні позову відмовлено. Рішенням апеляційного суду від 10 жовтня 2001 р. рішення районного суду скасовано, позовні вимоги задоволено частково.

У касаційній скарзі банк просив скасувати рішення апеляційного суду, посилаючись на те, що воно постановлене з порушенням норм матеріального і процесуального права.

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України дійшла висновку, що касаційна скарга підлягає частковому задоволенню з таких підстав.

Опрос