Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании заработной платы и возмещении морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 08.11.2001 № 6-1663кс01

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

08.11.2001 р.

N 6-1663кс01

У листопаді 1998 р. Д. звернулась до суду з позовом до Шахти про стягнення заробітної плати та відшкодування моральної шкоди.

Позивачка посилалася на те, що наказом від 13 березня 1997 р. вона була звільнена з роботи, але розрахунок із нею проведений не був, у зв'язку з чим вона зазнає моральних страждань.

Справа розглядалася судами неодноразово. Останнім рішенням міського суду від 3 серпня 2000 р., залишеним без зміни ухвалою обласного суду від 14 вересня 2000 р., позов задоволено частково - стягнуто з відповідача на користь Д. 1328 грн. 04 коп. за час затримки розрахунку при звільненні, а в решті позовних вимог відмовлено.

У касаційній скарзі Д. просила скасувати зазначені судові рішення у зв'язку з порушенням норм матеріального та процесуального права.

Судова палата з цивільних справ Верховного Суду України дійшла висновку, що касаційна скарга підлягає частковому задоволенню з таких підстав.

Постановлюючи рішення про задоволення позовних вимог Д. у частині стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, суд виходив з того, що заборгованість із заробітної плати стягнута з відповідача на її користь за рішенням КТС від 16 листопада 1998 р., тому по вказану дату підлягає стягненню і середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос