Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента пленума Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел и Положения о процедуре подготовки, принятия и обнародования постановлений пленума Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел в новой редакции

Пленум Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел
Положение, Постановление, Регламент от 25.09.2015 № 3

ПЛЕНУМ ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

ПОСТАНОВА

від 25 вересня 2015 року N 3

Про затвердження Регламенту пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та Положення про процедуру підготовки, прийняття та оприлюднення постанов пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у новій редакції

Заслухавши інформацію секретаря пленуму, судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Луспеника Д. Д. та розглянувши проект Регламенту пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та Положення про процедуру підготовки, прийняття та оприлюднення постанов пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, керуючись пунктом 5 частини другої статті 36 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ постановляє:

1. Інформацію секретаря пленуму, судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Луспеника Д. Д. взяти до відома.

2. Затвердити Регламент пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та Положення про процедуру підготовки, прийняття та оприлюднення постанов пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у новій редакції (додаються).

 

Голова Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду цивільних
і кримінальних справ

Б. І. Гулько

Секретар пленуму,
суддя Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду цивільних
і кримінальних справ

Д. Д. Луспеник

 

РЕГЛАМЕНТ
пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

РОЗДІЛ I. Загальні положення

Опрос