Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав редакционной коллегии официального печатного органа Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел научно-практического юридического журнала "Часопис цивільного і кримінального судочинства"

Пленум Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел
Постановление от 22.11.2013 № 8

ПЛЕНУМ ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

ПОСТАНОВА

від 22 листопада 2013 року N 8

Про внесення змін до складу редакційної колегії офіційного друкованого органу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ науково-практичного юридичного журналу "Часопис цивільного і кримінального судочинства"

Заслухавши інформацію заступника Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Гвоздика П. О. про внесення змін до складу редакційної колегії журналу "Часопис цивільного і кримінального судочинства", керуючись пунктом 8 частини другої статті 36 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", пленум Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ постановляє:

1. Інформацію заступника Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Гвоздика П. О. взяти до відома.

2. Внести зміни до складу редакційної колегії офіційного друкованого органу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ науково-практичного юридичного журналу "Часопис цивільного і кримінального судочинства", затвердженого постановою пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 24 червня 2011 року N 3, виклавши його в новій редакції (додається).

Опрос