Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменениях к Регламенту Волынской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 02.06.2015 № 219

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.06.2015 р. N 219

Про зміни до Регламенту Волинської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 39, 45 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою приведення у відповідність до структури Волинської обласної державної адміністрації, визначеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2012 року N 450 (зі змінами), Регламенту Волинської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 серпня 2011 року N 335 (далі - Регламент), унести до Регламенту такі зміни:

1. Слова "заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації" в усіх відмінках замінити словами "керівник апарату обласної державної адміністрації" у відповідному відмінку, а також "юридичний відділ апарату обласної державної адміністрації" - словами "юридичне управління обласної державної адміністрації" відповідно.

2. Вилучити з розділу "Організація роботи апарату обласної державної адміністрації" Регламенту абзац:

"- забезпечує висвітлення діяльності обласної державної адміністрації на веб-сайті обласної державної адміністрації та в засобах масової інформації".

3. Пункти 18 - 28 розділу "Кадрова робота" та 39 - 43 розділу "Організація правового забезпечення діяльності обласної державної адміністрації" Регламенту викласти у редакції згідно з додатками 1 та 2.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації Д. Дубняка.

 

Опрос