Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по устранению недостатков, выявленных во время анализа использования средств государственного бюджета, и средств, учитываемых при определении межбюджетных трансфертов, направленных на обеспечение экстренной медицинской помощи в Волынской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 31.03.2015 № 125

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2015 р. N 125

Про затвердження Плану заходів щодо усунення недоліків, виявлених під час аналізу використання коштів державного бюджету, та коштів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, спрямованих на забезпечення екстреної медичної допомоги у Волинській області

Відповідно до статей 2, 13, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити План заходів щодо усунення недоліків, виявлених під час аналізу використання коштів державного бюджету та коштів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, спрямованих на забезпечення екстреної медичної допомоги у Волинській області (далі - План заходів), що додається.

2. ЗОБОВ'ЯЗУЮ управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації (І. Ващенюк) спільно з департаментом інфраструктури та туризму облдержадміністрації (І. Мирка), головами районних державних адміністрацій забезпечити виконання Плану заходів та надати обласній державній адміністрації звіт про виконання до 25 грудня 2015 року.

3. РЕКОМЕНДУЮ службі автомобільних доріг в області (А. Посполітак), головам міських рад забезпечити реалізацію Плану заходів та інформування управління охорони здоров'я облдержадміністрації щодо виконання до 20 грудня 2015 року.

Опрос