Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мероприятий по проведению в области новогодних и рождественских праздников для детей

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.12.2014 № 510

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.12.2014 р. N 510

Про затвердження заходів щодо проведення в області новорічних і різдвяних свят для дітей

Відповідно до статей 6, 22, 31, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/44 "Про обласну програму підтримки сім'ї на період до 2015 року", з метою створення належних умов для організації змістовного відпочинку дітей у новорічні та різдвяні свята (грудень 2014 - січень 2015 року), ознайомлення дітей та юнацтва із самобутніми національними традиціями їх святкування:

1. Затвердити заходи щодо проведення в області новорічних і різдвяних свят для дітей (додаються).

2. ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1) департамент соціального захисту населення (О. Гобод), управління освіти і науки (В. Загрева), охорони здоров'я (І. Ващенюк), культури (В. Дмитрук), інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (О. Чубара) облдержадміністрації, службу у справах дітей облдержадміністрації (А. Онищук), районні державні адміністрації у межах визначених законодавством повноважень:

- забезпечити підготовку та проведення заходів новорічно-різдвяного циклу для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків, дітей загиблих шахтарів, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей, які залишилися без догляду, з врученням їм подарунків;

- забезпечити проведення профілактичних заходів щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань серед дітей;

Опрос