Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании областной межведомственной комиссии по координации действий относительно усиления общественного правопорядка в местах пребывания детей дошкольного возраста, учащихся, студенческой молодежи области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.09.2014 № 337

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2014 р. N 337

Про створення обласної міжвідомчої комісії з координації дій щодо посилення громадського правопорядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів, студентської молоді області

Відповідно до статей 13, 28, 41, пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання протоколу наради від 21 серпня 2014 року за участю Віце-прем'єр-міністра України Сича О. М., з метою посилення боротьби зі злочинністю, захисту прав, свобод і законних інтересів громадян, зміцнення правопорядку, підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів, поліпшення їх взаємодії, забезпечення оперативного інформування силових структур у разі виникнення екстремістських та терористичних загроз:

1. Утворити обласну міжвідомчу комісію з координації дій щодо посилення громадського правопорядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів, студентської молоді області (далі - Комісія).

2. Затвердити склад Комісії згідно з додатком.

3. Віднести до компетенції Комісії координацію роботи у сфері посилення громадського правопорядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів, студентської молоді області (дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів), узгодження дій відповідних районних комісій і оперативне інформування силових та інших структур у разі виникнення екстремістських і терористичних загроз.

Опрос