Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по проведению комплексной проверки соблюдения требований безопасности функционирования потенциально опасных объектов водопроводно-канализационного хозяйства

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.10.2013 № 420

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.10.2013 р. N 420

Про утворення комісії з проведення комплексної перевірки дотримання вимог безпеки функціонування потенційно небезпечних об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою запобігання виникненню на об'єктах водозабезпечення, що мають стратегічне значення для безпеки і оборони держави, надзвичайних ситуацій техногенного характеру, своєчасного виявлення передумов до їх настання, з урахуванням листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07 жовтня 2013 року N 7/9-15786дск:

1. Утворити комісію з проведення комплексної перевірки дотримання вимог безпеки функціонування потенційно небезпечних об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства та їх забезпеченості системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей і затвердити її персональний склад, що додається.

2. Володимир-Волинському (П. Саганюк), Ковельському (О. Кіндер), Луцькому (М. Романюк), Нововолинському (В. Сапожніков) міським головам сприяти проведенню вказаної у пункті 1 цього розпорядження перевірки.

3. Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації (М. Харко), управлінню з питань цивільного захисту облдержадміністрації (В. Ромко) до 08 листопада 2013 року розробити та подати облдержадміністрації для затвердження в установленому порядку проект заходів з дотримання вимог безпеки функціонування потенційно небезпечних об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства та їх забезпеченості системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей.

Опрос